Gestum Broker zaprasza do Szóstej Edycji Ogólnopolskiego PROGRAMU BEZPIECZNE DZIECKO 2021/2022! W ramach programu można skorzystać z ubezpieczenia NNW oraz OC.

Jak skorzystać z ubezpieczenia?
UWAGA! Placówka oświaty nie zawiera umowy ubezpieczenia!

• Przystępowanie do ubezpieczenia odbywa się online poprzez platformę https://gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko/ (każdy rodzic/pracownik oświaty samodzielnie).
  • Opłata składki za ubezpieczenie dokonywana jest za pośrednictwem bankowości elektronicznej (każdy rodzic/pracownik oświaty samodzielnie).
  • Po opłaceniu składki, na adres email zostaje przesłany CERTYFIKAT potwierdzający przystąpienie do ubezpieczenia.

Korzyści płynące z PROGRAMU BEZPIECZNE DZIECKO (NNW)

• Zniżka 50% dla rodzeństwa!
  • Ochrona 24h na dobę na całym świecie - w szkole, w domu, na wycieczkach i wakacjach, w sekcjach sportowych, podczas uprawiania sportów, na zajęciach szkolnych i dodatkowych.
  • Niskie składki już od 39 zł!
  • Wysokie sumy ubezpieczenia aż do 130 000 zł!
  • Najszerszy zakres ubezpieczenia – Ubezpieczyciel odpowiada m.in. za złamania, skręcenia, zwichnięcia, pobyt w szpitalu w wyniku choroby (w tym choroby zakaźne np. COVID-19), śmierć rodzica w wyniku NW, dodatkowe wypłaty z tytułu jakiejkolwiek operacji, pogryzienia przez zwierzęta i pokąsania przez insekty.
  • Z ubezpieczenia mogą skorzystać dzieci i młodzieży od 20. tygodnia życia do 25. roku życia, bez względu na to czy uczęszczają do placówki oświatowej, a także pracownicy placówek oświatowo-wychowawczych bez względu na wiek.
  • Możliwość wyboru wariantu spośród pięciu dostępnych na stronie (rekreacyjne i wyczynowe uprawianie sportów włączone do zakresu ubezpieczenia).

Dodatkowo w ramach PROGRAMU BEZPIECZNE DZIECKO pracownicy oświaty mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnego ubezpieczenia OC PERSONELU OŚWIATY (dyrektor, nauczyciel, pozostały personel). Składki już od 20 zł za rok!

W załączeniu przesyłamy ulotkę informacyjną dotyczącą programu NNW, gdzie znajduje się pełna informacja jak przystąpić do ubezpieczenia.
Ulotkę należy rozesłać/rozdać/udostępnić rodzicom oraz personelowi placówki.

UWAGA!

• W przypadku gdy ubezpieczającym ma być placówka oświaty, prosimy o kontakt z opiekunami programu.
  • W przypadku skorzystania z „tradycyjnej formy ubezpieczenia” czyli na podstawie listy osób zgłaszanych do ubezpieczenia, prosimy o kontakt z opiekunami programu.
  • W celu nadania spersonalizowanego KODU dostępu, prosimy o kontakt z opiekunami programu.

Opiekunowie Programu, którzy będą odpowiadać na Państwa pytania:
Katarzyna Korczykowska, tel. 600 484 109, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Osuch-Kruszewska, tel. 668 197 967, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Izabela Makos, tel. 694 450 244, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdrowie3