Rekrutacja 2020/2021

rekrutacja 20 21

Zgodnie z wytycznymi Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej rodzice/opiekunowie mogą składać wnioski o przyjecie dziecka do szkoły  oraz inne dokumenty zdalnie, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., korzystając z formularzy zamieszczonych na stronie internetowej szkoły: www.psp24.opole.pl w zakładce: rekrutacja (wniosek musi być podpisany przez oboje rodziców/opiekunów; jeśli nie ma takiej możliwości prosimy o krótką informację z jakich powodów nie może być ten warunek spełniony). Wypełniony i podpisany wniosek w formie zeskanowanego dokumentu lub dobrej jakości zdjęcia należy wysłać na podany wyżej adres e-mail.

Dokumenty należy wysłać do 24 kwietnia 2020 r.

Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych będą podane do publicznej wiadomości także na stronie internetowej szkoły zgodnie z harmonogramem.

Sylwia Wojciechowska-Szul

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają następujące dokumenty:
1. Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie. doc
2. Wniosek o ewentualne objęcie dziecka nauczaniem języka mniejszości. ikona pdf
3. Deklaracja o chęci uczęszczania na lekcje religii.doc
4. Oświadczenie woli .doc

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają następujące dokumenty:
1. Wniosek dziecka zamieszkałego poza obwodem.doc
2. Wniosek o ewentualne objęcie dziecka nauczaniem języka mniejszości.ikona pdf
3. Deklaracja o chęci uczęszczania na lekcje religii.doc
4. Oświadczenie woli.doc
5. Oświadczenie o spełnianiu kryterium rekrutacyjnego.doc