Rekrutacja 2020/2021

rekrutacja 20 21

Lista kandydatów przyjętych ikona pdf

Podanie w wersji elektronicznej: doc

20200406 152335 001

Co zyskują dzieci, które są w klasie sportowej PSP24 w Opolu:

• Dawkę codziennej potrzeby ruchu, niezbędnej dla prawidłowego i harmonijnego rozwoju, którą otrzymają w szkole

• Hartowanie organizmu

• Posiłki regeneracyjne

• Nawyk codziennej aktywności fizycznej

• Rozwój pasji i zainteresowań

• Ukształtowanie charakteru

• Poznanie całej gamy emocji, którą daje sport i rywalizacja

• Okazję do odnoszenia sukcesów

• Przyjaźnie na całe życie

• Wyjazdy obozowe czy turniejowe w kraju i za granicą

• Opiekę specjalistów

• Darmowe zajęcia dodatkowe z piłki ręcznej w ramach projektu Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej oraz Klubu Sportowego KPR Gwardia Opole

• oraz wiele, wiele innych

Wejdź w poniższy link i przekonaj się dlaczego warto być w klasie sportowej.
Wszystkie szczegóły dostępne w sekretariacie szkoły PSP24 w Opolu lub biurze klubu KPR Gwardia Opole.

My już gramy, a Ty? Czekamy właśnie na Ciebie!

Zgodnie z wytycznymi Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej rodzice/opiekunowie mogą składać wnioski o przyjecie dziecka do szkoły  oraz inne dokumenty zdalnie, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., korzystając z formularzy zamieszczonych na stronie internetowej szkoły: www.psp24.opole.pl w zakładce: rekrutacja (wniosek musi być podpisany przez oboje rodziców/opiekunów; jeśli nie ma takiej możliwości prosimy o krótką informację z jakich powodów nie może być ten warunek spełniony). Wypełniony i podpisany wniosek w formie zeskanowanego dokumentu lub dobrej jakości zdjęcia należy wysłać na podany wyżej adres e-mail.

Dokumenty należy wysłać do 24 kwietnia 2020 r.

Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych będą podane do publicznej wiadomości także na stronie internetowej szkoły zgodnie z harmonogramem.

Sylwia Wojciechowska-Szul

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają następujące dokumenty:
1. Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie. doc
2. Wniosek o ewentualne objęcie dziecka nauczaniem języka mniejszości. ikona pdf
3. Deklaracja o chęci uczęszczania na lekcje religii.doc
4. Oświadczenie woli .doc

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają następujące dokumenty:
1. Wniosek dziecka zamieszkałego poza obwodem.doc
2. Wniosek o ewentualne objęcie dziecka nauczaniem języka mniejszości.ikona pdf
3. Deklaracja o chęci uczęszczania na lekcje religii.doc
4. Oświadczenie woli.doc
5. Oświadczenie o spełnianiu kryterium rekrutacyjnego.doc