Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024!

Dziękujemy za piękne dekoracje oraz przygotowane wystąpienia podczas zakończenia roku szkolnego klas 1-7 i klas 8. Wielkie podziękowania ślemy do Rady Rodziców - za wspaniałe nagrody, które mogliśmy wręczyć naszym Uczniom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi za cały rok szkolny. Był to rok wytężonej pracy, więc teraz przyszedł czas na wypoczynek. Naszym Absolwentom dziękujemy za wspólnie przebytą drogę. Sięgajcie gwiazd! Nigdy nie zapominajcie o marzeniach.
Życzymy wszystkim słonecznych wakacji, odpoczywajcie, ładujcie baterie. Przeżywajcie wspaniałe przygody, zachwycajcie się pięknem przyrody i pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie.