GRAFIK KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH NAUCZYCIELI PSP NR 24 W OPOLU (KLASY IV-VIII)

I SEMESTR 2018/2019

  IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

TERMIN KONSULTACJI

UCZNIOWIE

RODZICE

  p. Małgorzata Zaraś

II środa miesiąca l.9

III środa miesiąca l.9 wg potrzeb, po uzgodnieniu

 p. Agata Wielgosińska

II czwartek

miesiąca l.8

I czwartek

miesiąca l.8

 p. Aneta Teper-Ćwirko

I środa miesiąca l.8

II środa miesiąca l.8

p. Iwona Gmoch-Buczek

wg potrzeb po uzgodnieniu

I czwartek

miesiąca 7.15

wg potrzeb po uzgodnieniu

II czwartek miesiąca 7.15

p. Edyta Miler

I środa miesiąca 15.30

ostatnia środa miesiąca 15.30

p. Zygmunt Kurek

I piątek miesiąca 15.00

II piątek miesiąca 15.00

p. Krystyna Kurus

I czwartek

miesiąca l.9

wg potrzeb po uzgodnieniu

II czwartek

miesiąca l.9

wg potrzeb po  uzgodnieniu

p. Agata Krawczuk

I czwartek

miesiąca l. 8

II czwartek

miesiąca l.9

wg potrzeb

p. Karina Żwak

II wtorek miesiąca l.9

I wtorek miesiącal.9

p. Małgorzata Nokiel

I, II, III wtorek miesiąca l.8 (po uprzednim zgłoszeniu)

IV wtorek

 miesiąca l.8

p. Elżbieta Szarek

I czwartek miesiąca 15.30

 II czwartek miesiąca 15.30

p. Ewa Kwaśniewska- Bogdał

I poniedziałek miesiąca l.8

I poniedziałek miesiąca (po wcześniejszym uzgodnieniu) l.8

p. Andrzej Martuś

 

I wtorek miesiąca l.9

 

II wtorek miesiąca l.9

p. Monika Dryja-Hrazdij

I czwartek miesiąca l.8

I czwartek miesiąca l.8 po wcześniejszym uzgodnieniu

p. Jolanta Hołda

I czwartek  miesiąca l.8  

II czwartek miesiąca l.8

p. Ewa Drajewicz

I wtorek miesiąca l.9

I wtorek miesiąca l.9

p. Natalia Staszkiewicz

I wtorek miesiąca l.9

II wtorek miesiąca l.9

p. Radosław Gęsikowski

środa l.9

środa l.9

p. Elżbieta Pytlik

15.10, 29.10, 12.11, 26.11, 10.12, 14.01- l.8(co 2 tygodnie) s.15

5.11, grudzień zebrania, 07.01 – l.9, s.15

p. Marcin Gambiec

I piątek miesiąca l.9 (po uzgodnieniu)

ostatni piątek miesiąca l.9 (po uzgodnieniu)

p. Magdalena Szuszkowska

I czwartek miesiąca l.9

II czwartek miesiąca l.9

p. Anna Matukin-Pakuszyńska

każdy dzień wg potrzeb budynek A

każdy dzień wg potrzeb budynek A

p. Barbara Szwach

I poniedziałek miesiąca l.9

II poniedziałek miesiąca l.9 po uzgodnieniu

p. Maria Ludynia

I poniedziałek miesiąca l.9

I poniedziałek miesiąca l.9

p. Alina Biesiadecka

I czwartek miesiąca l.8

II czwartek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Justyna Kocełuch

I wtorek miesiąca l.8

II wtorek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Renata Mizgier

I wtorek miesiąca l.8

II wtorek miesiąca l.8 po uzgodnieniu

p. Grzegorz Tymczyszyn

wg potrzeb po indywidualnym uzgodnieniu

wg potrzeb po indywidualnym  uzgodnieniu

 

 

GRAFIK KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH NAUCZYCIELI PSP NR 24 W OPOLU (KLASY I-III)

I SEMESTR 2018/2019

IMIĘ INAZWISKO NAUCZYCIELA

TERMIN KONSULTACJI 

RODZICE

p. Jolanta Kościanowska

 I środa miesiąca w miesiącu bez zebrań po wcześniejszym uzgodnieniu

p. Alicja Kochanowska

 I środa miesiąca 13.40-14.40 oraz wg potrzeb

p. Jadwiga Wołk

 I poniedziałek miesiąca 13.40-14.25 oraz wg potrzeb

p. Agata Oleszczuk-Biernacka

 I środa miesiąca 14.30-15.30

p. Krystyna Kaszubska

 I poniedziałek miesiąca 13.40-14.25  oraz wg potrzeb

 po  uzgodnieniu

p. Aldona Dembolecka

 I poniedziałek miesiąca w miesiącu bez zebrań po wcześniejszym uzgodnieniu

p. Aleksandra  Machoś

I czwartek miesiąca 15.30-16.15

p. Ewa Drajewicz

I wtorek miesiąca l.9

p. Monika Dryja-Hrazdij

I czwartek miesiąca l.8 po wcześniejszym uzgodnieniu