Dyrektor: Jolanta Ślemp

Wicedyrektor: Agata Wielgosińska

  1. Bernacka Aleksandra - muzyka/plastyka
  2. Budziarek Ewa- geografia, przyroda
  3. Chwist Katarzyna- nauczyciel wspomagający
  4. Dembolecka Aldona- wychowawca w świetlicy
  5. Dryja-Hrazdij Monika- j.angielski
  6. Frączek Agnieszka- fizyka
  7. Gambiec Marcin- j.mniejszości (niemiecki)
  8. Gęsikowski Radosław- wychowanie fizyczne
  9. Haneńko Agnieszka- nauczyciel wspomagający
  10. Hołda Jolanta- wychowawawca świetlicy
  11. Jędrzejewska Katarzyna- wychowawca świetlicy/ wychowanie fizyczne
  12. Kaszubska Krystyna- edukacja wczesnoszkolna
  13. Kocełuch Justyna- historia
  14. Kochanowska Alicja- edukacja wczesnoszkolna
  15. Kondziela Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  16. Kościanowska Jolanta - wychowawca świetlicy
  17. Kotygin Gabriela- nauczyciel wspomagający
  18. Krawczuk Agata- matematyka
  19. Kościelny-Herba Julia- edukacja wczesnoszkolna
  20. Kurek Zygmunt- religia/informatyka
  21. Kurus Krystyna- matematyka
  22. Kutkiewicz Małgorzata-biblioteka
  23. Kwaśniewska-Bogdał Ewa- geografia/technika
  24. Lewandowski Jacek- psycholog
  25. Loch-Wawszczak Małgorzata-edukacja wczesnoszkolna
  26. Machoś Aleksandra-edukacja wczesnoszkolna
  27. Martuś Andrzej- wychowanie fizyczne
  28. Matukin-Pakuszyńska Anna- nauczyciel wspomagający,WDŻ
  29. Miler Edyta-fizyka
  30. Mizgier Renata- język polski
  31. Niemczyk Ewa- fizyka
  32. Nokiel Małgorzata- religia
  33. Oleszczuk-Biernacka Agata-
  34. Paradowska Elżbieta- edukacja wczesnoszkolna
  35. Pytlik Elżbieta: biologia
  36. Rusanovska Valentyna- religia
  37. Rygol Anna- matematyka
  38. Semik Anna- wychowawca świetlicy
  39. Staszkiewicz Natalia- wychowanie fizyczne
  40. Szarek Elżbieta- wychowanie fizyczne
  41. Szuszkowska Magdalena- język polski
  42. Szwach Barbara- plastyka/muzyka
  43. Teper-Ćwirko Aneta- język angielski
  44. Tymczyszyn Grzegorz- EDB
  45. Wachowska Ewa- edukacja wczesnoszkolna
  46. Wesołowska Daria- nauczyciel wspomagający
  47. Wojciechowska-Szul Sylwia- pedagog
  48. Wołk Jadwiga- edukacja wczesnoszkolna
  49. Zakrzyk Maja- chemia
  50. Zaraś Małgorzata- język polski
  51. Żwak Karina- język mniejszości (niemiecki)

bip

 

8 oferta

eDziennik

biblioteka

nprc20 2

sport

zdrowie3

swietlica

statuty

rodzice

nauczyciel

lekcje

Certyfikaty

bezpieczna szkola logo

lepsza szkola

szkola promujaca zdrowie

szkola bez przemocy

Projekty

osc

Go to Top
JSN Solid 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework