logoSzPZ 800x188

W 2015 r. dokonano w Polsce modyfikacji definicji, modelu i standardów SzPZ opracowanych w 2006 r. Wynikało to z konieczności dostosowania ich do zmian, jakie zaistniały w ostatnich latach w systemie edukacji, a także z potrzeby uwzględnienia nowych propozycji sieci SHE...

Pełna treść: ikona pdf

Priorytetem w naszej szkole były zawsze działania mające na celu kształtowanie postaw sprzyjających zdrowiu. Idea Szkoły Promującej Zdrowie stała się, więc ważnym elementem programu pracy dydaktyczno-wychowawczej. Od najmłodszych lat kształcimy i utrwalamy nawyki prozdrowotne, uczymy odpowiedzialności za własne zdrowie. Podejmujemy działania dla poprawy zdrowia i samopoczucia całej społeczności lokalnej.

Pełny tekst: ikona pdf

Arkusze zbiorcze: ikona pdf

Szkoła Promująca Zdrowie - Raport 2018/2019: ikona pdf

Szkoła Promująca Zdrowie - Raport 2017/2018: ikona pdf

Szkoła Promująca Zdrowie - Raport 2016/2017: ikona pdf

Strona Szkoły Promującej Zdrowie w latach 2014 - 2016 ikona link z powodu zmiany administratora nie jest aktualizowana. Poniżej znajdują się bezpośrednie odnośniki do działań w poszczególnych latach:

Szkoła Promująca Zdrowie - Raport 2015/2016: ikona link

Szkoła Promująca Zdrowie - Raport 2014/2015: ikona link

W dniu 25.09.2015 Kapituła SPZ przyznała Naszej szkole Certyfikat Szkoły promującej Zdrowie. Zgodnie z procedurą nadawania Certyfikatu Pani Anna Zalewska, przyznała prestiżowe wyróżnienie kolejnym 33 szkołom należacym do sieci szkół Promujących Zdrowie w Polsce. Tym prestiżowym wyróżnieniem może pochwalić się tylko 175 szkół w Polsce. Jest to zaszczyt dla szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia warunków, które sprzyjają dobremu sapoczuciu całej społeczności szkolnej, podejmowaniu działań na rzecz zdrowia własnego oraz tworzeniu zdrowego środowiska. Więcej informacji z tym związanych po kliknięci poniższego logo szkola promujaca zdrowie

Klasy Sportowe o profilu piłki ręcznej: ikona pdf

Działania prozdrowotne podczas pandemii: ikona pdf

Szkolny koordynator – Anna Matukin-Pakuszyńska,

Elżbieta Pytlik,

Anna Winiarska,

Maciej Nawrocki,

szkolna pielęgniarka,

przedstawiciele SU kl. I – III, IV – VIII.

zdrowie3