Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych 2020/2021

plakat 2020

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Plakat PSM I st600

List ikona pdf

Folder ikona pdf

Informacje o rekrutacji

Prezentacja ikona pdf

Ulotka 1

Ulotka 2

Uprzejmie informuję, że w chwili obecnej nie ma ustalonych terminów i sposobów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Z informacji podanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Opolskiego Kuratora Oświaty wynika, że rozpoczęły się prace nad ustaleniem terminów i sposobów rekrutacji. Doradca zawodowy PSP 24 poinformuje uczniów i rodziców, gdy tylko zostaną ustalone nowe terminy i sposoby rekrutacji. W przypadku rozpoczęcia rekrutacji uczniowie najprawdopodobniej będą się logować (rejestracja elektroniczna). Link dotyczący rekrutacji zostanie zamieszczony na stronach poszczególnych szkół ponadpodstawowych.
W chwili obecnej rekrutacja jeszcze się nie rozpoczęła.

Jacek Lewandowski – psycholog, doradca zawodowy PSP 24 w Opolu

Uprzejmie informuję, że pod linkiem znajdują się informacje na temat propozycji harmonogramu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Uprzejmie proszę zwrócić uwagę, że pod tekstem są załączniki, w których zaproponowano nowe terminy rekrutacji. Te terminy są tylko projektem i w chwili obecnej są konsultowane. Nie ma jeszcze nowych zatwierdzonych terminów rekrutacji.

Jacek Lewandowski – psycholog, doradca zawodowy PSP 24

Ósmoklasisto!
Zapraszamy Cię na nietypowe Dni Otwarte on-line.

Rekrutacja 1.

Rekrutacja 2.

Profile 1.

Profile 2.